Komentowana treść: Amiga Demoscene Archive - nowości
[#1] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
Takie fajne produkcje i wszystko AGA.



Ogladanie dema z avika lub na UAE - dla mnie to nonsens.



Dobrze ze w AmidzeOne nie ma AGA! :D
[#2] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
W odpowiedzi na komentarz #1




Sam kod 68k nie wyklucza działania scenowego softu na wszystkich konfiguracjach w górę, ale zgadzam się, że programowanie na tak niskim poziomie sprzętowym jest od lat anachronizmem. Co prawda użeranie się z panną Agatą i słabymi konfigami ma swój koderski urok, ale dziś zawsze warto pomyśleć o lepszej współpracy z OS. Inna sprawa, że czasy są takie, że warto cieszyć się, że w ogóle komuś się jeszcze chce coś robić. :)
[#3] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
Czy komukolwiek udało się odpalić Heartcore na sprzęcie z 040-tką na pokładzie ??? Mam 48 MB RAMu i myślałem że pójdzie, ale co bym nie kombinował, demo zamraża się po parunastu sekundach :(



Pozdrawiam !!!



ps. Ikanim - odjazd! :)
[#4] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
W odpowiedzi na komentarz #3


tak właśnie jest na 040. to demo pociągnie tylko 060.
[#5] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
W odpowiedzi na komentarz #4


Niestety pod UAE to tez nie chce działać, wyświetla pierwsze pare klatek i się zamraża. Dobrze że jest jeszcze wersja w divx ;)
[#6] Re: Amiga Demoscene Archive - nowości
W odpowiedzi na komentarz #5


nie działa pod UAE z tego samego powodu, co na 040.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem